לקישורים נוספים...
החלק הכי יפה אצל בר הואמשרד התיירות מצא את השגרירה האולטימטיבית שללא ספק תצליח להביא מבקרים לארץ הקודש. אנחנו מדברים על לא אחרת מאשר בר רפאלי. ידיעות אחרונות מפרסם שהבינלאומית שלנו נבחרה לייצג את ישראל ביריד תיירות בינלאומי שהיתקיים בבירה הבריטית .שר התיירות הגדיר את בר כ"מותג כחול-לבן מוביל בעולם" ושמח על כך שלקחה על עצמה, בהתנדבות, את משימת השיווק הלא קלה של ישראל לשאר העולם. "עבורי זה כבוד גדול להירתם למאמץ לחיזוק התיירות לישראל", אמרה בר. אך על אף הכוונות הטובות יש מי שחושב שאין זה הולם לשלוח את רפאלי, שכזכור השתמטה משירות צבאי כשנישאה לידיד משפחה מבוגר. בכיר בענף התיירות טוען שהיא אינה מודל לחיקוי שהמדינה הייתה רוצה להתגאות בו.

אבל כשאת מטופפת על מסלולי התצוגות הנחשבות בעולם ויוצאת עם כוכב הוליוודי לוהט, את סחורה חמה וההיסטוריה שלך לא באמת מעניינת אף אחד. כיום בר היא הפנים הישראליות המוכרות ביותר בעולם ולנו יש הרגשה שהיא תספק את הסחורה.Hosted by RockYouPhotos.com
    


 גם שר התיירות יצחק הרצוג הופנט מיופיה של הדוגמנית הישראלית המצליחה בר רפאלי כאשר מבטיו נתקעו ביופיה של בר, בנוסף היתה גם קריאה של בר לתיירים להגיע לישראל.

הביתן הישראלי ביריד התיירות הבינלאומי WTM נחל הצלחה רבה, כשבטקס הפתיחה השתתפו שר התיירות יצחק הרצוג ומנכ'ל משרדו נחום איצקוביץ, ביחד עם הדוגמנית הבינלאומית בר רפאלי, שסיפרה בראיונות לעיתונים מכל העולם על הים והשמש בישראל, והזמינה אותם לבוא לבקר בארץ

השר הרצוג: 'נדרש שינוי תודעתי. המשימה שלנו היא לגרום לכל העולם להבין שישראל יכולה להציע תיירות מודרנית בדיוק כמו תורכיה ויוון'

הצלחה רבה לביתן הישראלי ביריד התיירות הבינלאומי WTM בלונדון: היום הושק הביתן בנוכחות שר התיירות יצחק הרצוג, מנכ'ל משרדו נחום איצקוביץ, הדוגמנית בר רפאלי וגורמים בכירים בענף התיירות הישראלית. נוכחותה של רפאלי, שכיכבה השנה על שערי המגזינים הנחשבים בעולם, משכה עניין רב בקרב כלי התקשורת העולמיים, שערכו איתה ראיונות ארוכים.

רפאלי והשר הרצוג חנכו את הביתן באמצעות גזירת סרט, ובהמשך חנכו גם את ביתן הספא היוקרתי שהוקם במקום, בשיתוף ים המלח. בין העיתונים שרפאלי העניקה להם ראיונות היו ה'דיילי מייל', המירור, והצהובון 'סאן', שגם צילם אותה. בכל הראיונות הדגישה רפאלי כמה היא גאה להיות ישראלית וכמה היא רוצה לסייע לתיירות בישראל. 'ישראל היא אומנם מדינה קטנה אבל מבחינה תיירותית יש לה מה להציע', אמרה רפאלי, 'חופים נפלאים, שמש, ים, שלג בחורף ותל-אביב שהיא עיר ללא הפסקה'.

השר הרצוג סיפר לעיתונאים מרחבי העולם שישראל נמצאת אמנם אחרי מלחמה, אבל השקט חוזר אט אט לאזור, לקראת יישום החלטה 1701 של מועצת הביטחון. 'בר רפאלי מייצגת כאן את ישראל בכבוד, ויכולה לחולל שינוי בתודעתם של מיליוני אזרחים ברחבי העולם', אמר השר הרצוג, 'נדרש שינוי תודעתי. המשימה שלנו היא לגרום לכל העולם להבין שישראל יכולה להציע תיירות מודרנית וחופשית בדיוק כמו תורכיה, יוון ויעדים פופולאריים אחרים'.

בהמשך היום השתתפו עשרות דוגמניות בריטיות בתצוגת אופנה של בגדי הים של גוטקס ושל בגדים בעיצובה של מיכל נגרין. בין הדוגמניות הייתה גם הדוגמנית הפקיסטנית המוסלמית חמאסה קוהיסטאני, מלכת היופי של אנגליה לשנת 2005. לאחר התצוגה אמר השר הרצוג: 'זה הסיפור של ישראל, שיכולה להביא את היופי של שני העמים, וגם של שלושת הדתות גם יחד, על בימת יריד התיירות של לונדון'. הרצוג עשה סיור בביתנים השונים, ופגש לשיחה את שרי התיירות של מצרים ושל ירדן.

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

תומר619 (28)
conap (105)
oko (31)
michela (34)
max555 (28)
kiss me2 (36)
רום אופק וילד (31)
Style2007 (42)
c.RONALDO.7 (33)
שירנילה19 (32)
דור שלום (29)
שרדי ג'אברין (41)
avihai2010 (30)
toms2 (27)
אנה4020 (28)
אביהו 31 (44)