לקישורים נוספים...
החלק הכי יפה אצל בר הואלאחר שתיקה בת שבוע מגיעה תגובתה של בר רפאלי לראיון המדובר שלה במוסף החג של "ידיעות אחרונות". הדוגמנית שיגרה למערכת העיתון מכתב בו היא טוענת להוצאת דיבה ודורשת פיצוי בסך חצי מיליון שקל, פרסום התנצלות והסרת כל הכתבות בנושא מאתר ynet.

המכתב, תחת הכותרת "הוצאת דיבה" נשלח על-ידי בא כוחה של רפאלי עו"ד אתי חסיד באמצעות משרד עו"ד דרור-ארד אילון והופנה אל עורך ידיעות שילה דה בר, עורך המוסף, רענן שקד והכתב שראיין אותה, יניב חלילי. במכתב נטען כי בכתבה פורסמו ציטוטים שקריים, מגמתיים, זדוניים ונטולי הקשר מדבריה של רפאלי, שלכאורה אמרה לכתב יניב חלילי בראיון שהתקיים כחודש לפני פרסום הכתבה בלוס אנג'לס".

עוד נכתב כי "כי העיתון יזם ועודד עשיית לינץ' תקשורתי וציבורי בבר רפאלי לאחר שתומרנה בזדון על-ידי כתב העיתון ועורכיו. כבר עם פרסום הקדימון הראשון על הכתבה החל מסע שיסוי נטול עכבות ומתוזמן היטב של ידיעות אחרונות כנגד בר רפאלי תוך רמיסת כבודה וביזוייה, וכל זאת בכוונה לעשותה מטרה לשנאה ולבוז בעיני הציבור".

על פי המכתב, הזעם במשפחת רפאלי מר שבעתיים משום שכדי לשכנע את בר להתראיין המטיר הכתב , יניב חלילי, דברי חנופה והבטחות. בשלהי אוגוסט הוא כתב לציפי לוין, אמה של בר: "אני מצטער שבעיתוני מתרחשים כל-כך הרבה דברים לא חיוביים בהקשר של בר. אבל מזכיר לך שוב, שעבודתנו תוביל למגמה אחרת חיובית וטובה". לאחר הראיון הוא התקשר אל לוין ואמר לה: "יש לך ילדה לתפארת מדינת ישראל". עוד הבטיח חלילי שהכתבה תהיה חיובית ביותר, ואשר על כן אין לרפאלי מה לדאוג ועליה לסמוך עליו.

בא כוחה של הדוגמנית מסביר במכתב כי "הסבריה על הסיבות שבשלן לא שירתה בצבא צוטטו במגמתיות על-ידי העיתון, תוך שהיא מוצגת כמשתמטת נצלנית. דברים אלה עוררו גל עצום של מחאה וזעם ציבורי. חלקו של הזעם הציבורי בא לידי ביטוי באתרי האינטרנט, בעיקר ב-ynet, באמצעות כתיבת אלפי טוקבקים נזעמים ומאיימים, וזאת עד כדי סיכון ממשי לחייה של רפאלי.

המכתב מסתיים בדרישה לפיצויים בסך חצי מיליון שקל, הסרת הכתבות הרלבנטיות מאתר ynet ופרסום התנצלות שכותרתה תהא: סליחה, טעינו. דבריה של בר רפאלי בכתבה ובקדימונים עוותו, סורסו והוצאו מהקשרם".

שילה דה בר ורענן שקד סירבו להגיב לידיעה.
 
 
Attached ImageAttached ImageAttached Image Attached Image

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

תומר619 (28)
conap (105)
oko (31)
michela (34)
max555 (28)
kiss me2 (36)
רום אופק וילד (31)
Style2007 (42)
c.RONALDO.7 (33)
שירנילה19 (32)
דור שלום (29)
שרדי ג'אברין (41)
avihai2010 (30)
toms2 (27)
אנה4020 (28)
אביהו 31 (44)