לקישורים נוספים...
החלק הכי יפה אצל בר הואבר רפאלי: מה זה משנה אוגנדה או ישראל?

יום שלישי 02 באוקטובר 2007 11:52 מאת: מערכת עכבר העיר און ליין

הדוגמנית בר רפאלי עוזבת את הארץ לטובת לוס אנג'לס, מתראיינת ל"ידיעות אחרונות" ופותחת את הפה


  

 

בר רפאלי מסרבת לרדת מהכותרות. בראיון שנתנה לעיתון "ידיעות אחרונות" ומתפרסם היום (רביעי) מכריזה הדוגמנית שהיא עוזבת את ישראל ועוברת לגור בלוס אנג'לס. לכבוד הפרידה, היא גם משחררת כמה הצהרות שככל הנראה ירגיזו כאן הרבה מאוד אנשים.

"מה זה משנה, אוגנדה או ישראל? לי זה לא משנה", מצוטטת רפאלי בראיון וממשיכה: "למה טוב למות בעד ארצנו? מה, לא עדיף לחיות בניו יורק?". עוד מוסיפה הדוגמנית "אם הייתי יכולה לעשות קסם, שלא תהיה מדינת ישראל ושכל האנשים יתפזרו בעולם ויהיו להם בית וכסף, ברור שכן. אבל אני זה לא דוגמה. אני לא רואה את ירושלים כמרכז העולם ואין לי רגש לדת. דת היא הסיבה הראשונה למלחמות".

בראיון מתייחסת רפאלי גם לעובדה שלא שירתה בצה"ל ואומרת באופן גלוי: "אני לא מצטערת שלא התגייסתי לצבא, כי הרווחתי בגדול. הקריירה שלי תלויה בנסיעות, ואם הייתי מתגייסת לא הייתי מגיעה למקום שבו אני נמצאת היום. אני מאוד שלמה עם הדרך שעשיתי". מצד שני, היא משאירה מקום לדמיון באשר לסיבות שהובילו אותה לקבלת הפטור: "יאיר לפיד יצא נגדי, וכשהתארחתי בתוכנית שלו שאלתו אותו: 'סליחה', אתה יודע למה לא התגייסתי?' הוא לא ידע. כואב לי לשמוע שאנשים שופטים אותי בלי לדעת את הסיפור במלואו".

רפאלי מתייחסת גם לנשיא המדינה, שמעון פרס, ואומרת "נשיא המדינה לא שירת בצבא. מה המסקנה? שפרס לא יכול לכהן כנשיא? שצריך למנוע ממנו השתתפות בחגיגות השישים למדינת ישראל? הוא עשה דברים אחרים, וגם אני מביאה כבוד למדינה בדרכים אחרות".

הדוגמנית מנצלת את ההזדמנות גם לסגור חשבונות שנותרו פתוחים לאחר הביקור המתוקשר שערכה בארץ יחד עם בן זוגה, כוכב הקולנוע ליאונרדו דיקפריו, ומכריזה: "לא אביא אף מפורסם לארץ כי יש כאן חוצפה שאין לה מקבילה בעולם. בארץ יש את המנטליות של 'הכל מותר', של 'אנחנו לא פראיירים'. כשזה ופפראצי מתחברים התוצאה לא נעימה". כזכור, במהלך השהות של הזוג בישראל ניסו צלמי הפפראצי להשיג תמונה של השניים, אך ללא הועיל.

ושימו לב, טוקבקיסטים זועמים - לבר ממש לא אכפת שאתם לא אוהבים אותה. "כדאי שאנשים במדינת ישראל יתחילו לחשוב על מה שקורה בחייהם במקום להתסכל על מה שקורה בחיים של אחרים", היא אומרת, ומוסיפה: "קשה לאנשים להתמודד עם הצלחה גדולה של אחרים. הפרסומים השליליים עלי לא מזיזים לי".

השנה האחרונה הייתה המוצלחת בקריירה של רפאלי. היא התפרסמה בכל העולם בזכות הרומן שלה עם דיקפריו ושמועות טענו
שהכוכב אפילו הציע לה נישואים. כמובן שמיד אחר כך הגיעו שמועות אחרות, על כך שהקשר בין השניים ביניהם לא מחזיק מעמד, אבל לאחרונה הם צולמו מבלים ביחד, כך שכנראה זה עדיין קורה. בנוסף, רפאלי כיכבה השנה בפסטיבל קאן, בלי ליאו אמנם, אבל הצליחה להשיג לעצמה מקום על השטיח האדום.

גם בתחום הקמפיינים זרח כוכבה של הישראלית והיא נבחרה להשתתף
בקמפיין של חברת שאנל, שכלל שלטי פרסומת ענקיים ברחובות ניו יורק. רק בחודש האחרון היא צברה עוד כמה הישגים נאים בעולם הדוגמנות כשצוות של המגזין "ספורט אילוסטרייטד" הגיע במיוחד לישראל כדי לצלם אותה לשער גיליון בגדי הים של המגזין. בשנה שעברה, חשוב לציין, זו הייתה הזמרת ביונסה על השער. בנוסף, מככבת רפאלי החודש על שערים של שני מגזינים נחשבים, כך שהעתיד של רפאלי, עם או בלי ישראל, נראה די מבטיח.
 
 
 Attached ImageAttached ImageAttached Image Attached ImageAttached Image

 
  Hosted by RockYouPhotos.com

Hosted by RockYouPhotos.com 

Hosted by RockYouPhotos.com 

Hosted by RockYouPhotos.com 

Hosted by RockYouPhotos.com

Hosted by RockYouPhotos.com 

הוספת תגובה

חשבון משתמש
שלום אורח/ת

התחבר | משתמש חדש

חברים

תומר619 (28)
conap (105)
oko (31)
michela (34)
max555 (28)
kiss me2 (36)
רום אופק וילד (31)
Style2007 (42)
c.RONALDO.7 (33)
שירנילה19 (32)
דור שלום (29)
שרדי ג'אברין (41)
avihai2010 (30)
toms2 (27)
אנה4020 (28)
אביהו 31 (44)